Ngacmimet dhe sulmet drejt njëri tjetrit, krerët politikë i kanë zhvendosur prej kohësh nëpër rrjetet sociale. Pas postimit të kreut të mazhorancës, edhe Basha reaguar, po në ‘Tëitter’.

Advertisements

Këtë herë kryeopozitari sulmon ashpër Ramën. Po ashtu paralajmëron se ditën e nesërme do të paraqesë fakte e dokumenta rreth skemës së unazës që sipas tij është skema e hajdutërisë./Shqipëriaime (G.B)

Advertisements