Mbrëmjen e kaluar, kurorën e Miss BumBum e mori braziliania Ellen Santana. Konkursi për të pasmet e përsosura nuk përfundoi pa incidente.

Modelja dhe kërcimtarja 31-vjeçare mori çmimin para qindra njerëzve në Sao Paolo. Por, pak minuta pasi organizatorët shpallën fituesen, konkursi brazilian u kthye në kaos.

Një konkurrente tjetër, e quajtur Aline Uva iu afrua dhe e grisi shiritin e fitueses duke i thënë: Të pasmet e tua janë false.

“Unë tërhoqa titullin e fitueses pasi unë jam e vetmja femër që e meritoja. Unë plotësova të gjitha rregullat e lojës, të pasmet e mia janë reale, ndërsa të pasmet e saj janë plastike. Miss BumBum është një farsë. Mund t’i provoj me fakte të gjitha këto që them”, tha ajo.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP