Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën e ekipit të tij, në prag të dy sfidave për në Ligën e Kombeve.

Zviceriani Challandes nuk ka lën aspak vend për surpriza, e ndërsa Kosova do të luajë ndaj Maltës në Valeta në datën 17 nëntor dhe tre ditë më vonë do të presë Azerbajxhanin.

Një fitore në Maltë dhe një barazim apo humbje e Azerbajxhanit, do të bënte që vendi i parë të sigurohej nga Kosova./SHI (G.B)

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP