Beatrix Ramosaj mbetet një nga këngëtaret më seksi të showbizit e këtë e vërteton edhe fotot provokuese që ajo poston shpesh në Instagram e që tërheqin gjithnjë vëmendjen. Kështu ka ndodhur edhe me foton e fundit të këngëtares e cila shfaqet duke pozuar para pasqyrës vetëm me reçipeta dhe me produktet e makeup-it para vetes.

“Kur ta heqesh makeupin sigurohu qe s’ka njerez rreth teje se mos i tremb”, i komenton një fans Beatrixit. Këngëtarja nuk ja ka përtuar dhe ka shpërthyer në ofendime ndaj tij duke e quajtur kurvë.

“Lol zhduku nga faqja ime kurvë”, i replikon Beatrix.