Me siguri jeni bere se paku njehere kurioze per te provuar fuqine e grushtit tuaj ne makinerite elektronike.

Me se shumti shohim djemte teksa fusin monedhat aty dhe u mburren shokeve me vleren e forces qe nxjerr makineria dhe ndoshta kjo sfide eshte vetem dhe vetem per gjinine mashkullore.

Pa dashur te tregohemi aspak paragjykues ndaj gjinise femerore, por pasi te shikoni kete video do e kuptoni pse e thame kete gje.

Ne videon e publikuar nga Daily Mail shihet nje vajze, e cila ne tentative per te grushtuar drejt makinerise godet te riun qe ndodhet prane saj.

Videoja eshte bere virale nen hashtagun Nje humbje e syrit si kjo!