Enca vazhdon të mbetet “Mbretëresha e Instagramit” duke qenë këngëtarja shqiptare me numrin më të madh të ndjekësve të cilët i mban çdo ditë të informuar me të rejat më të fundit mbi të. Këngëtarja shumë e komentuar për format bombastike herë pas here provokon me ndonjë postim dhe kështu ka ndodhur edhe sot me storiet e fundit të saj që kanë ngjallur shumë reagim.

Enca ka postuar fillimisht një video ku filmon një makinë ku prapa saj shkruhet “fake taxi”. Fill pas kësaj videoje, këngëtarja ka postuar një foto ku lë të kuptohet se sheh video me pullë të kuqe paso “fake taxi” është sajt pornoje.

“Djema e di se çfarë është fake taxi, nuk jeni vetëm ju ‘pisa’, shkruan Enca.