Erion Braçe e ka të pa mundur të rijë pa komentuar ndeshjet e rëndësishme të futbollit.

Përveç se tifozi flaktë me Partizanin, ai njihet nga të gjithë edhe si tifoz i Juventusit, rivalit të përjetshëm të Interit.

Si duket, humbja e Interit me Barcelonën e ka lumturuar pa masë, aq sa ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instagram.

Braçe me ironi thotë se po priste fundin e ndeshjes që Interi të shënonte, por Barcelona kishte fituar që herët, madje citon edhe një batutë të Edi Ramës.

Postimi i Braçes:

Paskan fituar prape! Me thene te drejten, pashe vetem 5 minutat e fundit, shpallur me patetizem si “Zona Inteeeer”! Po ata kishin fituar qe heret; Golin e kish bere Rafinja, ai qe keta e blene ne vere. Pike e zeze, degjuan Edi Ramen dhe shkuan edhe nje here e vune bast per Interin!!