Një tjetër histori e fortë erotike do ta lërë rrjetin mbrëmjen e sotme pa gjumë!

Ja letra: Pak para se te mbaroj shkollen kisha provimet e matures dhe per ne lenden e anglishtes mesoja me zyshe private ne shtepine e saj, pasi ishim ber nje grup nxenesish dhe kishim ren dakort qe te benim tek shtepia zyshes.

Ajo eshte rreth 37 vjece dhe nje super mami ne pamje te pare ate e kisha pasur fiksim qe nga viti i 1 deri ne matur. Zysha jeton vetem me cunin 3 vjec pasi burri saj esht ne kurbet sa her shkonim ne kurs ajo ta hiqte trurin pasi dilte me tuta t holla dhe i dukej trupi shume seksi.

1 dit kur orarin e kursit e kishim 2me3 dhe qe shpesh e nderronim shkova ne oren 3 sikur e dija qe e kishim 3me kater dhe shkova icik me vones rreth ores 3e15 dhe i trokita deres sa i themi 1 fjale dhe hyra direktdhe shof qe sihste kush tek dhoma dhe therras o zyshe o zyshe erdhi direkt kishte qen duket gatuar dhe me th po pse tashi ti ne kishim ne ore 2 oo se dija pz dhe thash te lutem do mshpjegosh icik gramatike tpakten.

E mire ok tha dhe u ula un me dhoma kursit dhe tha ja 1 sek se erdha zemra m rrihnte fort se qe ne momentin qe ate e pash ishte shume seksi ate dite.

Ajo vazhdoi duke ma shpjeguar un mendjen se kisha tek mesimi hic por e shikoja nbisht syrit gjoksin esaj dhe merja er parfumit tsaj qe mkishte hyr ntru kur ajo verejti qe spo mbaja mendjen ne degjimin e saj tha he ca po shikon ku e mban mendjen tflas apo jo , jo vazhdo i thash mfal dhe vazhdoj kurs kari me ishte ber dru dhe duke e rregulluar siper xhinseve ajo e pa dhe u shtang cfare po ben ngela pa fjal sdija qa tbej i thash direkt me eksitoj ky parfumi jot se di thaqohu ik cfare mendoj keshtu jam e martuar kam femij cjan kto fjal qe thua un at moment sdija vetem e kapa ke kofsha me njren dor dhe tjt po ja kapja qe ta afroja ajo u largu.

E une he i thash se po vdes tshijoj trupin tend 1 her ajo nuk pranonte gjer sa e putha mezor dhe sikur ju ndryshua mendja dhe asaj dhe ok tha por do ngelet sekret e si mu duk vetja nuk e besoja e pse kishte filluar ajo enderr m pas ajo mkap ke kari mshikonte dhe buzeqeshte un direkt filloj duke ja zberthyer kemishen dhe e hypa ne preherin tim ja hoqa kemishen dhe recipetat dhe ja shtrengoja gjoksin fort dhe i merrja ere me gjith fuqi m pas e ngrita nkemb i hoqa xhinset e mija dhe tutat e asaj dhe doli ntanga ajo dhe e ula ne gjunj thash vazhdo shijoje pasi beri gojore rreth 3 min erdh momenti per tu prish tha do e gllaberoj tgjithen dhe ja mbusha gojen…

Tani me zyshen vazhdoj perseri ta bej pasi kemi shtepin e saj ku nuk i ka ardhur akoma burri nga emigracioni…