Është 50 vjeç, por Monika Lubonja sa vjen e rinohet. Aktorja shumë e dashur për publikun ka nisur pushimet dhe këtë verë e ka djegur rrjetin me postimet e saj në Instagram.

Lubonja ka pozuar nga Drimadhes me një fustan të tejdukshëm, e ulur në breg të detit e flokët e lagur.

Ndërsa në një video aktorja shfaqet me bikini duke hedhur flokët në ajër shumë sensuale e ku komplimentat nga ndjekësit nuk mund të mungonin.

A post shared by Monika Lubonja (@monikalubonja) on