Alisiana Isufaj, Tjetër Shqiptare Në Majat E Popit (Video)

Advertisements Alisiana Isufaj, fierakja që po kap majat e popit Pas Rita Orës, Dua Lipës dhe Bebe Rexxhës, një tjetër yll muzike po shpërthen në tregjet e muzikës botërore. E rritur në Shqipëri, e bërë e njohur nga një talent show i njohur si The Voice of Albanian, Alisiana Isufaj, me emrin e artit thjesht … Continue reading Alisiana Isufaj, Tjetër Shqiptare Në Majat E Popit (Video)