Në vendin tonë shpesh diskutohet nëse ka punë apo nëse ka profesionistë dhe kjo ka ngelur akoma një temë që ngjallë shumë diskutime.

Edhe Olti Curri është përfshirë në këtë diskutim por blogeri ja ka vendosur pikat mbi I, muhabetit.

Me fotot e postuara në Instastory, Olti ka treguar një rast kur dikush e pyet nëse kërkon punëtorë për pastrimin.

Mesa duket personi që i ka kërkuar punë blogerit është pak dobët nga ana gjeografike dhe ngatërron Durrësin me Himarën.

Punë ka po s’ka kap kush librin e gjeografisë me dorë”, shkruan Olti si mbishkrim të fotos së postuar në Instastory.