Emri i saj u lakua në media që kur u bë pjesë e grupit “OTR”.

Flasim për bukuroshen Oriola Marashi e cila ende pa lansuar asnjë këngë po merr shumë vëmendje, e krejt kjo për shkak të paraqitjeve provokuese të saj në rrjete sociale.

Çdo postim i bërë nga ana e saj është një provokim i radhës!Së fundmi, ajo ka publikuar pamje para pasqyrës, e veshur me një bluzë të zezë të shkurtër,e cila i ka nxjerrë jashtë një pjesë të gjoksit.

Oriola Marashi është komentuar shumë edhe sa i përket jetës private, ku është shkruar se është në lidhje me Varrosin, anëtarin tjetër të grupit “OTR”, por që asnjëri nga ta nuk ka folur rreth kësaj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP